Series
Ratings
22
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 4.5- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 4.5
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 4.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Come and Hug MeRated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5