Movies
Ratings
366
My Lovely AngelRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Modern BoyRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.5