Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 1.5
AntiqueRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 3.5