Series
Ratings
30
VagabondRated ★ 1.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 3.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 0.5
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 0.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 0.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
PresidentRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 1.5
The GreatRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5