Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0