Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0