Titles you rated
Batman: The Killing JokeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
FallenRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
The InternRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
슈퍼피쉬 - 끝없는 여정Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0