Movies
Ratings
20
Source CodeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0