Titles you rated
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 1.5
SingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5