Titles you rated
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.5