Movies
Ratings
1340
JulesRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
When Evil LurksRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5