Series
Ratings
46
The PacificRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0