Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The ShowerRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.5