Titles you rated
Sound of MetalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0