Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0