Titles you rated
SnatchRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
Inside JobRated ★ 5.0
The Devil's DoubleRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.0