Series
Ratings
89- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 2.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- Sharp3Rated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5