Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0