Movies
Ratings
334
Permanent NobaraRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 0.5
Mother!Rated ★ 3.5- Hide N SeekRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5- The ActressRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0