Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5