Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 0.5