Series
Ratings
36
Why Women KillRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0