Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
99 HomesRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
FreedomRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0