Movies
Ratings
520
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0