Movies
Ratings
30
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0