Movies
Ratings
203
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5