Movies
Ratings
497
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Ticket to ParadiseRated ★ 2.5
Meet the FockersRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The KidRated ★ 4.0