Series
Ratings
136
Our BluesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
Shotgun MarriageRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0