Series
Ratings
22
I Need RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0