Movies
Ratings
71
Fantastic FourRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0