Movies
Ratings
143
IdentityRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0