Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0