Titles you rated
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
 A House of DynamiteRated ★ 2.5 A House of DynamiteRated ★ 2.5
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
 Kung Fu HustleRated ★ 2.0 Kung Fu HustleRated ★ 2.0
 Lost in TranslationRated ★ 3.5 Lost in TranslationRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 2.5 Inside Out 2Rated ★ 2.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 The First Slam DunkRated ★ 3.5 The First Slam DunkRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 3.0 Decision to LeaveRated ★ 3.0
 Fallen LeavesRated ★ 4.0 Fallen LeavesRated ★ 4.0
 Son of SaulRated ★ 5.0 Son of SaulRated ★ 5.0
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
 Mamma Mia!Rated ★ 2.5 Mamma Mia!Rated ★ 2.5
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 Lady MacbethRated ★ 4.0 Lady MacbethRated ★ 4.0
 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5