Movies
Ratings
271
SeaspiracyRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5