Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 0.5
Miss BaekRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5