Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Testament of YouthRated ★ 5.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5