Movies
Ratings
113
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0