Series
Ratings
322 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
 Better Call SaulRated ★ 4.5 Better Call SaulRated ★ 4.5
 Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5 Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
 Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5 Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
 Mob Psycho 100Rated ★ 3.5 Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
 Better Call SaulRated ★ 3.5 Better Call SaulRated ★ 3.5
 Delicious in DungeonRated ★ 4.0 Delicious in DungeonRated ★ 4.0
 Better Call SaulRated ★ 4.5 Better Call SaulRated ★ 4.5
 Better Call SaulRated ★ 4.5 Better Call SaulRated ★ 4.5
 Better Call SaulRated ★ 4.5 Better Call SaulRated ★ 4.5
 Dubai Bling Season 1Rated ★ 2.0 Dubai Bling Season 1Rated ★ 2.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Friends Season 8Rated ★ 3.5 Friends Season 8Rated ★ 3.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 3.5 Breaking BadRated ★ 3.5
 Pachinko Season 1Rated ★ 4.0 Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
 Friends Season 7Rated ★ 3.5 Friends Season 7Rated ★ 3.5