Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0