Titles you rated
I Care a LotRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
LifeRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0