Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- GhostRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5