Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0