Titles you rated
TakenRated ★ 5.0- SEOTAIJI MOAI : THE FILMRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Door To DoorRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The SandRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 1.0