Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0