Series
Ratings
43
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0