Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0