Titles you rated
#AliveRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5