Titles you rated
HouseRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Living Among the RichRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5