Titles you rated
NewtopiaRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5