Titles you rated
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 3.5 WALL-ERated ★ 3.5
 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 GravityRated ★ 3.5 GravityRated ★ 3.5
 Monsters UniversityRated ★ 3.0 Monsters UniversityRated ★ 3.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 UpRated ★ 3.5 UpRated ★ 3.5
 SunnyRated ★ 2.5 SunnyRated ★ 2.5
 Inside OutRated ★ 3.0 Inside OutRated ★ 3.0
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0